O nás

IMG_4613 IMG_4620 IMG_4615

Byť jedinečná a dokonalá!

Taká môže byť každá nevesta vo svoj veľký deň. V rukách odborníkov svadobného salónu LKweddings sa takou stanete. Sme iní jako ostatné salóny a to osobným prístupom k zákazníčkam a kreatívnosťou pri vytváraní celkového outfitu.

Prepracované svadobné šaty značiek Diane Legrand, Lisa Donetti a Enzoani ponúkajú rozmanitý výber strihov, materiálov a spracovaní vo veľkostiach 30 až 50. Ponuku doĺňajú aj modely společenských šiat na každú príležitosť.

Veľmi dôležíté je sa na skúšku svadobných šiat objednať a dohodnúť si termín, ktorý Vám bude vyhovovať aby sme sa mohli venovať len a len Vám. Treba si so sebou priniesť dobrú náladu a to správne odborné publikum. Nevesta, ktorá si u nás vyberie svadobné šaty má v ponuke kompletné svadobné doplnky v cene šiat a to závoje, kabátiky, bolerá, vankúšik na obrúčky, košíky pre družičky, opasky, rekvizity na fotenie aj samotné krajčírske úpravy. S rezerváciou svadobných šiat nevesta získava 50% zľavu na požičanie polnočných šiat z našej ponuky. Zákazníčky si u nás môžu vybrať bižutériu, svadobné pierka, podväzky, podbradníčky, manžetové gombiky či ozdoby do vlasov.

Váš veľký deň přežíváme s Vami preto Vám ponúkame aj možnosť obliecť sa v našich priestoroch a byť si tak úplne istá, že šaty budú správne oblečené a Vy v nich očarujúca v každom okamihu.